Nowe wyposażenie

Do czasu kolejnej wyprawy zdążyliśmy się zaopatrzyć w nowe rzeczy na motocykl. Są to przede wszystkim kaski z blendą, zamówione po okazyjnej cenie. Kask podoba się znacznie bardziej damskiej części naszego dwuosobowego teamu, pewnie dlatego, że w niektórych miejscach jest posypany brokatem 😉

Oprócz tego zakupiona została torba na zbiornik. Mega praktyczna rzecz. Na jej górze znajduje się odczepiany mapnik, do którego idealnie pasuje nasz tablet. A jak ma się tablet pod nosem, to i GPS, który nas prowadzi. Bardzo pomaga, choć trzeba przyznać, że w słońcu zbyt wiele na ekranie i tak nie widać. Dodatkowo torba ma kilka komór, gdzie można włożyć przedmioty, które dobrze mieć na wyciągnięcie ręki. Torba przyczepia się do motocykla na dwa sposoby: magnesami lub przyssawkami. Kolejną zaletą jest to, że można ją także używać jako plecak.

I wreszcie ostatni zakup – komin na szyję (mający kilka funkcji i mogący być na przykład też czapką). Zrobiony jest z polaru, co gwarantuje ciepło. Ciekawa alternatywa dla kominiarek.


Posted in Uncategorized and tagged , , , , , by with no comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
%d bloggers like this: