Zapraszamy do współpracy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Masz dobry produkt, który potrzebuje wsparcia w promocji? A może prowadzisz jakiś magiczny zakątek i chcesz, by świat się o nim dowiedział? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy Iwona i Daniel. Naszego bloga prowadzimy już od 5 lat, a wszelkie niuanse związane z social mediami nie są nam obce. Zobacz, co możesz zyskać przy naszych wspólnych działaniach.

IWONA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Masz dobry produkt, który potrzebuje wsparcia w promocji? A może prowadzisz jakiś magiczny zakątek i chcesz, by świat się o nim dowiedział? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy Iwona i Daniel. Naszego bloga prowadzimy już od 5 lat, a wszelkie niuanse związane z social mediami nie są nam obce. Zobacz, co możesz zyskać przy naszych wspólnych działaniach.

DANIEL

Przykładowa współpraca może polegać na:

Jesteśmy też otwarci na inne ciekawe propozycje.
 • napisaniu wpisu sponsorowanego
 • realizacji filmów oraz robieniu zdjęć z drona (nowość!)
 • napisaniu artykułu podróżniczego
 • wygłoszeniu prelekcji podróżniczej
 • zamieszczeniu banneru reklamowego na stronie
 • promocji produktu/usługi w mediach społecznościowych
 • stworzeniu filmu promocyjnego
 • wygłoszeniu prelekcji podróżniczej
 • udostępnieniu zdjęć
 • uczestnictwie w eventach
 • testowaniu i recenzjach produktów
 • zamieszczeniu loga na motocyklach

Nasze teksty oraz zdjęcia ukazały się na łamach takich magazynów jak: Motocykl, MotoRmania, Czas Podróżników, Świat PZU, Gazeta Wyborcza Opole, Modny Ślub, Kobiety w Motorsporcie PZM.

Wywiady z nami ukazywały się w: TVN24 BiS, TVP3 Opole, Radio Opole, Motocaina.

Prelekcje podróżnicze

Prowadziliśmy prelekcje podróżnicze m.in. w Opolu, Głogówku, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Kędzierzynie-Koźlu. Wystąpiliśmy również na scenie Wrocław Motorcycle Show 2017 oraz Międzynarodowych Targów Turystyki w Opolu.

Nasze obecne prelekcje:

 • „Dlaczego warto podróżować, a nie jechać na nudne wakacje”– prelekcja ma na celu przekazanie, jak wiele wartości niesie za sobą podróżowanie, nawet niekoniecznie te w odległe rejony świata. Uświadamiamy, jak wiele posiadamy, często nie doceniając tego; jak nasze codziennie problemy mogą stać się błahe. Nakłaniamy do wyjścia ze strefy komfortu, poruszamy również tematykę etyki w podróży. Prelekcja skierowana głownie do młodzieży i osób, które zaczynają swoją przygodę z podróżami.
 • „Marokańska przygoda” – podczas prelekcji przybliżamy odbiorcom marokańską kulturę, tamtejsze smaki oraz produkty, które są towarem eksportowym Maroka. Opowiadamy o wycieczce na pustynię i jak najlepiej się do niej przygotować. W wystąpieniu jest mowa również o takich miastach jak Marrakesz, Essaouira czy Agadir.
 • „Armenia i Górski Karabach – – jedna podróż, dwa spojrzenia” – opowieść o naszej wyprawie, którą realizowaliśmy w tym samym czasie, ale osobno. Daniel opowiada o swoich motocyklowych zmaganiach, jeździe po dziewiczych terenach górskich i spotkaniach z nielicznymi mieszkańcami; Iwona zaś skupia się na największych atrakcjach Armenii – monastyrach i gorących źródłach. Dodatkowym smaczkiem są informacje dotyczące podróżowania po Górskim Karabachu – państwie, które nie istnieje i o tereny którego cały czas toczy spór Azerbejdżan i Armenia.
 • „Birma z plecakiem, Bangkok na deser” – podczas prelekcji opowiadamy co sprawia, że Birma staje się dla podróżników tak fascynująca, jakie są najdziwniejsze zwyczaje Birmańczyków i dlaczego uważamy ich za najbardziej uśmiechnięty naród świata. Pokazujemy magiczną „Krainę Tysiąca Pagód”, kolorowe targowiska, na których można znaleźć wszystko, jak również piękne, piaszczyste plaże na wybrzeżu kraju.
 • „Malta – nie tylko plaże” – nasza opowieść skupia się na największych atrakcjach tego niewielkiego państwa: spektakularnych klifach, urokliwych miasteczkach, starożytnym pozostałościach. Ponadto podpowiadamy jak najlepiej zaplanować wyjazd na Maltę, w jaki sposób przemieszczać się, co warto zobaczyć, a które miejsca można sobie odpuścić.

Jesteśmy członkami Opolskiej Grupy Podróżniczej, która m. in. organizuje Opolski Festiwal Podróżniczy.

Nasze statystyki

Strona www

Liczba odsłon

0
2019
0
ostatnie 6 miesięcy
0
styczeń
0
luty

Użytkownicy

0
2018
0
ostatnie 6 miesięcy
0
styczeń
0
luty

Social media

YouTube

0
Subskrypcje
0 k
czas oglądania (min) ostatnie 365 dni
0 K
Ogólna liczba wyświetleń
0 k
Wyświetlenia - wrzesień

Facebook

0
liczba obserwujących stronę
0
liczba like grudzień
0
liczba like luty

Instagram

0
grudzień
0
luty
Naszą grupą docelową są osoby aktywne, podobnie jak my kochające podróże. Nasi najwięksi odbiorcy mieszczą się w przedziale wiekowym 25-40 lat, choć czytają nas też starsze osoby (zwłaszcza jeśli chodzi o artykuły o Polsce). Sporo wśród nich motocyklistów i osób uprawiających różnego rodzaju sporty. Są to głównie mężczyźni z większych miast, ale z roku na rok proporcja jeśli chodzi o płeć jest coraz mniejsza (obecnie jest to ok. 55%M/45%K). Na stronę trafiają też osoby zainteresowane sprzętem foto/video.
Nasze najbliższe plany:
 • projekt „Opolskie: znane i nieznane” – zwiedzanie najciekawszych zakątków województwa opolskiego
 • Rumunia (motocykl i samochód)
 • Chorwacja (motocykl i samochód)
 • Czechy - Czeski Raj

Napisz maila albo wypełnij formularz

 • szerokadrogapl@gmail.com

Do tej pory współpracowaliśmy m.in. z:

logo Yamaha
olympus
orot
logo OFP
sukcesomania
niemodlin-zamek-kwadrat
v2
sherazade
28175866_2073924679284669_1726643158_n
allegro
preply_160
milworld-780x390
itaka-logo
sundunes
16788041_1412276198793197_654589403_n
kopalnia złota złoty stok
giftdna2
przystan granica
Magazyn_Opolski
wojcik motors
dwor-elizy
vivus_logo
rm-g_logo_n
logo