Wycieczki
przygodowe
Odkryj inną
drogę podróży

Cześć! Tu Iwona, Daniel i Janka. Jeśli tu trafiliście, to pewnie nieco znacie już nas i naszego bloga… a jeśli nie, to zapraszamy do lektury 😉 Stronę prowadzimy od ponad 6 lat, ale podróżujemy „od zawsze”. Do tej pory wyjeżdżaliśmy we dwoje, od niedawna we trójkę. Jednak po namowach naszych znajomych i Czytelników stwierdziliśmy, że najlepiej jest podróżować w większej grupie (i najtaniej!).

Nie jesteśmy biurem podróży. Jesteśmy pozytywnie zakręconymi osobami, którzy kochają zwiedzać świat oraz chętnie podzielą się swoją „podróżniczą” wiedzą i doświadczeniem. Przygotujemy program, zorganizujemy bilety wstępu i nocleg, zrobimy fotorelację, dowieziemy na miejsce… Zapraszamy do wspólnego podróżowania!

Odtwórz wideo
Podróżowanie jest brutalne. Zmusza cię do ufania obcym i porzucenia wszelkiego co znane i komfortowe. Jesteś cały czas wybity z równowagi. Nic nie należy do ciebie poza najważniejszym – powietrzem, snem, marzeniami, morzem i niebem
Cesare Pavese

Masz już dość biur podróży, z  oklepanymi programami wycieczek, ale mimo wszystko obawiasz się podróżować na własną rękę?

Nie masz czasu na szczegółowe planowanie wycieczek?

Szukasz kompanów na wyjazdy? A może chcesz poznać innych, podobnych do Ciebie ludzi i razem z nimi zwiedzać świat?

Podróżuj z nami samochodem!
Sapanta
Rumunia SUV'em

18-26 lipiec 2020

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Jarmarki świąteczne

Grudzień 2020

Czeski raj
Czeski Raj

1-3 maj 2020

Jesteś motocyklistą i lubisz podróżować?

MAMY COŚ DLA CIEBIE

Pomożemy Ci przygotować wyprawę oraz ją zrealizować by zapewniła niezapomniane wrażenia.

Wpisy blogowe