TDM EVO II, czyli YAMAHA TDM modyfikacje

Nasza Yamaha zyskała trzy nowe elementy.

Po pierwsze bagster, który będzie spełniał 3 zadania: ochrona zbiornika przed odpryskami od kamieni, stabilne mocowanie torby na zbiornik oraz coś dla kierowcy – miękkie wypełnienie w okolicy kolan, co znacznie poprawia komfort jazdy. Bagster został wykonany ze skaju przez zaprzyjaźnionego tapicera, który wcześniej wykonywał na zamówienie fotel do naszej Yamahy. Moim zdaniem wygląda imponująco.

Yamaha TDM modyfikacje

Rama naszego motocykla nosiła już ślady użytkowania, otarcia od butów itp. Psuło to wizerunek całego motocykla, więc postanowiłem zmatowić powierzchnię, zrównać wszelkie zadziory i całość okleić folią imitującą włókno węglowe. Znacznie poprawiło to wygląd całego motocykla. Teraz crossover wygląda nawet jeszcze bardziej futurystycznie.

Yamaha TDM modyfikacje

Kolejna nowość to bagażnik na kufer. Chodzi dokładnie o kawałek płyty aluminiowej o grubości 3 mm wyciętej metodą bardzo wysokiego ciśnienia wody na zamówienie w zaprzyjaźnionej firmie z Opola. Płyta została zamontowana na metalowo-gumowych poduszkach do górnej części kufra. Taki dodatkowy bagażnik stanowi spore zwiększenie możliwości ładunkowych motocykla. Będzie służył do załadowania rzeczy lekkich, ale o większym gabarycie, takich jak namiot czy materace.

Zapraszamy do przeczytanie innych tekstów z kategorii „Motocykl” – Przygotowanie motocykla do podróży, a także Zimowy przegląd motocykla.

<

p style=”color: #222222;”>