Świątecznie w Opolu

Mamy kolejną okazję, żeby pokazać Wam jak piękne jest Opole. W tym roku, wzorem innych miast, także w Opolu pojawił się jarmark bożonarodzeniowy z prawdziwego zdarzenia. Zatem na stoiskach nie ma już tanich gadżetów, które nijak mają się do świąt – są natomiast choinki, bombki, pierniki, świąteczne stroiki.Jak zawsze w takich miejscach hitem jest grzane wino, chociaż i tradycyjne oscypki cieszą się sporym powodzeniem. Łącznie swoje produkty sprzedaje ponad 40 firm. Zobaczcie z nami jak wygląda jarmark świąteczny w Opolu.Jarmarkowi towarzyszą dodatkowe eventy. W dniu kiedy my odwiedziliśmy opolski rynek, trwały warsztaty rzeźbienia w lodzie. Nie da się ukryć, że zarówno dzieci, jak i dorośli mieli przy tym sporą frajdę. Dużą atrakcją na pewno będzie lodowisko – niestety organizatorzy nie zdążyli nas czas i przez pierwsze dni jarmarku nie było ono czynne.

Co więcej?

Ponadto mamy też karuzelę, mocno obleganą przez najmłodszych i ich rodziców. Chętni mogą oddać krew w specjalnie do do tego przygotowanym autobusie. Impreza potrwa do 20 grudnia, więc macie jeszcze trochę czasu by zajrzeć na opolski rynek.
My z jarmarku wróciliśmy z żywą choinką. A Wy co najczęściej tam kupujecie?

jarmark bożonarodzeniowyjarmark świąteczny w Opolujarmark bożonarodzeniowyjarmark świąteczny w Opolujarmark świąteczny w OpoluOpole 2015